Široká nabídka fotopastí Braun ScoutingCam a Doerr SnapShot

01. 11. 2022 Nová generace fotopastí Doerr SnapSHOT

Široká nabídka fotopastí Braun ScoutingCam nabízí opravdu širokou nabídku, kde si můžete vybrat vhodný přístroj s nejvhodnějšími parametry. Různé rozlišení snímacího CMOS čipu má vliv na výslednou kvalitu fotografií a videa. Malé rozměry se můžou někdy hodit a vnější LCD usnadňuje prohlížení zaznamenaných událostí. WiFi komunikace s aplikací v telefonu umožňuje do 30m bezkontaktně fotopast ovládat i stahovat soubory. Dva senzory a tedy i objektivy značně zvyšují kvalitu hlavně nočních záběrů. Zabudovaný solární panel prodlužuje interval pro výměnu baterií a na vhodném místě může téměř nahradit...

Digitální sledovací fotopast Doerr SnapShot CLOUD 4G s přenosem GSM 4G LTE a možností ovládání pomocí Doerr App Android/iOS a zasílání souborů na CLOUD, CZ menu. K fotopasti je možné objednat patentované uchycení MULTI s kulovou hlavou, kovové pouzdro, externí akumulátor s propojovacím kabelem nebo velmi moderní solární řešení se zabudovaným akumulátorem.

Solární panel SP-1500 s výstupem 12V/ 1600mAh/ 2W, integrovaný Li-Ion akumulátor 7,4V/1500mAh, 2x stativový závit. Kovové uchycení solárního panelu se stativovým umožňuje díky dvěma kloubům maximální variabilitu nastavení. Doporučujeme fotopast vybavit přesto kvalitními bateriemi, které slouží jako rezerva při nižším slunečním svitu.

 

Všechny fotopasti